Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Szybki kontakt

Telefon:

59 725-61-20

E-mail:

instal.slupsk@gmail.com

Informacja o firmie

Nasza firma została założona w 2006 roku, ale w branży techniki grzewczej posiadamy ponad 15 letnie doświadczenie. Oferujemy klientom nie tylko nowoczesne systemy grzewcze, ale również fachowe doradztwo. Od 2010 roku uczestniczymy w programie Rzetelna Firma, który gwarantuje wysoką jakość naszych usług.


Nie wszystkie dostępne u nas kotły grzewcze, kolektory solarne, baterię, armatura gazowa  i inne produkty, są najtańsze, ale wszystkie spełniają rygorystyczne wymagania pod względem trwałości, jakości i komfortu użytkowania.


Aby sprostać wymaganiom naszych klientów nasz zespół nieustannie podnosi swoje kwalifikacje na szkoleniach w kraju jak i za granicą, czego dowodem są zdobyte certyfikaty. Dzięki temu zaufało nam wielu odbiorców indywidualnych i liczne grono firm wykonawczych. W działaniu zawsze stawiamy na profesjonalizm i rzetelność.


Doradzimy Ci najlepsze ogrzewanie podłogowe i klimatyzację. Zamówimy dla Ciebie wydajne grzejniki Purmo i zainstalujemy bezpieczną instalację gazową. Nasze rozwiązania w zakresie centralnego ogrzewania i wkładów kominowych oraz profesjonalne podejście sprawią, że zmniejszysz koszty ogrzewania i poprawisz komfort swojego mieszkania.